Йолдизи 2010!!!

Встречи рейверов и единомышленников в Украине

Модераторы: Annihilating Rhythm, Игорь

ION
Site Admin
Контактная информация:

Карпати 2010

Сообщение ION » Ср мар 24, 2010 17:09 pm

Нова тема! Карпати 2010 - 8,9 травня
Я за Йолдизи! ваші пропозиції...
Я 99.9% буду
RAVE ДВИЖЕНИЕ В УКРАИНЕ
-----------------------------------------------------------
Оцифровка видео кассет (VHS, VHS-c, MiniDV) в Киеве. http://vhs-dvd.org.ua |
FREE RAVE DVD - http://ravevideo.org.ua

energizer
Raver

Re: Карпати 2010

Сообщение energizer » Чт мар 25, 2010 8:39 am

Туди де озеро Несамовите... Там мои хижаки плавають!))

Ростик
рейвер
Контактная информация:

Сообщение Ростик » Чт мар 25, 2010 10:32 am

energizer писал(а):Туди де озеро Несамовите... Там мои хижаки плавають!))

до того озера планується похід десь в липні, туристичний палаточний похід..

Щодо Карпат 8-10 травня, їдемо по тій самій програмі що і завжди, в суботу ранком приїжджаємо в Сколе, звід там маршруткою в Межиброди, там поселяємось.
Бюджет той самий що й минулого року+індекс інфляції за рік, плюс я ще не знаю в скільки цього року бабулька оцінитись ті колиби..
Ну це все за умови, що їдемо на Йолдизи, станом на 10.27 год, 25.03.2010 року, інших пропозицій не поступило.

Погода, надіюсь погода буде. якщо не повезе з погодою, а таке вже бувало -то що таке погода в хорошій компанії!!!!!!

Після Великодня, в даній темі буде розміщено список бажаючих побувати в травневих насичено-зелених Карпатах...
:ymhug:
Ravers united!!!

Радиорэйвер
Raver

Сообщение Радиорэйвер » Чт мар 25, 2010 11:06 am

Я у роздумах - чи Йолдизи, чи поляна Джо. Але більше схиляюся до Йолдизи.
Передатчику пiрата ламповымЪ надлежитъ быть, а синтезаторъ должонъ быть RolandЪ! Грувбоксъ всъму голова! VST фтопку!

Ростик
рейвер
Контактная информация:

Сообщение Ростик » Чт мар 25, 2010 11:35 am

Радиорэйвер писал(а):Я у роздумах - чи Йолдизи, чи поляна Джо. Але більше схиляюся до Йолдизи.

поляна Джо буде 26-28 червня)))
Ravers united!!!

Радиорэйвер
Raver

Сообщение Радиорэйвер » Чт мар 25, 2010 11:53 am

Тоді стопудово Йолдизи.
Передатчику пiрата ламповымЪ надлежитъ быть, а синтезаторъ должонъ быть RolandЪ! Грувбоксъ всъму голова! VST фтопку!

Ростик
рейвер
Контактная информация:

Йолдизи 2010!!!

Сообщение Ростик » Ср апр 07, 2010 22:49 pm

Пройшли Великодні свята, поки ми доїдаємо паски, шинки і ковбаси, пропоную починати думати над проведенням наступних травневих вихідних)))
Значить так...
Період та дата проведення: субота-понеділок 8-10 травня 2010 року.
Попереднє місце відпочинку(рілексу, п'янки, розваг, гулянок, заблукавших мандрівок, кому як,тощо): с. Межиброди, кібітки п.Галі - народна назва - Йолдизи.
Програма:
8 травня субота: ранок-приїзд у Сколе, переїзд до Йолдизи(бажаючі можуть вийти у Львові, погуляти і потім доїхати), поселення, облаштування, святковий обід з мясцем)))) потім рілекс, вільний час (волейбол, джампстайл, гг і гага,ще куча всього, куріння кальяну), орієнтовно після 16 години - традиційний похід на Йолдизи, лазіння туди-сюди, чекання тих, хто заблудився, ще щось там і назад))))
Вечір: вогнище, рейв, музика дурачества, шашличок, пянка, культурна програма...яка все одно переросте в пянку , сон(якщо комусь вдасться)
9 травня: Хто коли і як, а також з ким прокидаються, колективно, разом, повторююсь,разом готується сніданок і щось там поїсти. Потім вільний час, музика, похід до річки, купання для особливо морозостійких, дупорафтінг....,дальше обід, знову ж таки, приготування спільне і колективне!!! Потім вільний час - волейбол, музика, танці, кальян і тд і тп...
Після обіду, в другій половині дня - Йолдизи, лазання і тд і тп, потім, коли звечоріє - вогнище і приготування шашлика!!!! Потім в вечірній темний час - назад (надіюсь Вад повторить свій коронний нічний спуск... )Дальше на місці музика, конкурси і всяка фігня.. , сон.
10 травня: хто як і з ким прокидається, разом щось там снідаємо і збираємось назад... походу розберемось)))

От така от орієнтовна програма.Приблизний бюджет буде уточнено пізніше
Надіюсь нам повезе з погодою, адже початок травня в Карпатах - це карсота, все цвіте, зелене, співає і пахне і гарне зоряне небо, чудові вечори..

Ну і звичайно ж, Розписка!!!
Я, нижчепідписавшийся, цією розпискою підтверджую своє бажання та можливість брати участь у виїзній зустрічі моїх улюблених друзів, і взагалі класних людей, яка відбудеться 8-10 травня 2010 року, в місцевість Карпати, с. Межиброди, народна назва Йолдизи.
Для забезпечення належної організації поїздки, не пізніше 12 днів до запланованої дати поїздки, вношу аванс в розмірі 50% відсотків можливих орієнтованих витрат, у сумі 200 грн.
Додатково, цією розпискою підтверджую те,що я не відмовлюсь від вищевказаного, та належно виконаю всі вказівки та умови організаторів.
Я цілком і повністю усвідомлюю те, що у разі моєї відмови від поїздки через необґрунтовані чинники та причини, мені не буде повернено наданий мною аванс і я не буду мати права ображатись, виказувати своє "Фе" в усній, письмовій та інших формах жестикуляції та лексики на те, що всі інші учасники моєї улюбленої, дружньої компашки хороших людей, будуть відкрито мене називати неконкретним, гнилистим, бомжом, лохом, п**здоболом та іншими "притаманними для таких осіб, словами.
І тільки нагла смерть може мене виправдати!!!
**-обґрунтованими вважаються причини, які підпадають під визначення форс-мажору у відповідності до законодавства неньки України, також обґрунтованими вважається: прихід кінця світу, захоплення Землі інопланетними расами, та інші подібні катаклізми... наявність хвороби підтверджується копією довідки лікаря, неплатоспроможність має бути підтверджена мінімум 2-ма свідками з тої ж таки дружньо компанії.
***-організатори в свою чергу зобовязуються належно повідомляти про зміни в інформації щодо якої я підписався, а також до умов та правил подорожі, якщо зміни суттєво вливають на можливість моєї поїздки в цілому, то причини моєї відмови будуть розглянуті в індивідуальному порядку...
Той, хто нижче підтвердить свою згоду та буде внесено в список, прирівнюється до того, хто власноручно розписався в розписці.
Список осіб, що хочуть відпочинку:
1.Ростік
2.ІОН
3.Оля
4.Ден.
5.Женя.
6.
...
Список буде формуватись по мірі надходження заявок.
Ваші зауваження та пропозиції.Чекаю!
Список буде формуватись по мірі надходження заявок.
Ваші зауваження та пропозиції.Чекаю!
Последний раз редактировалось Ростик Ср апр 14, 2010 22:49 pm, всего редактировалось 3 раза.
Ravers united!!!

ION
Site Admin
Контактная информация:

Re: Йолдизи 2010!!!

Сообщение ION » Чт апр 08, 2010 0:16 am

І тебе зі святами!) ставлю підпис)
RAVE ДВИЖЕНИЕ В УКРАИНЕ
-----------------------------------------------------------
Оцифровка видео кассет (VHS, VHS-c, MiniDV) в Киеве. http://vhs-dvd.org.ua |
FREE RAVE DVD - http://ravevideo.org.ua

energizer
Raver

Сообщение energizer » Чт апр 08, 2010 6:36 am

Минулоi весни був дупоранг -вода була нормальна. А стволи будут? А стрiлянина по "птiчкам" буде? А видео знiмать на вершинi будем? А п'ятнадцять чоловiк зберемо?))) p.s- вiдповiдь напишу пiзнiше! Бо якщо напишу " не знаю" то буду greatest pidаunrаssom!)))

Riddle
Рейвер

Сообщение Riddle » Чт апр 08, 2010 9:27 am

Я, Ольга Вікторівна, вона ж Riddle, вона ж леді Вамп, цією розпискою підтверджую своє бажання та можливість брати участь у виїзній зустрічі моїх улюблених друзів, і взагалі класних людей, яка відбудеться 8-10 травня 2010 року, в місцевість Карпати, с. Межиброди, народна назва Йолдизи.
Для забезпечення належної організації поїздки, не пізніше 12 днів до запланованої дати поїздки, вношу аванс в розмірі 50% відсотків можливих орієнтованих витрат, у сумі 200 грн.
Додатково, цією розпискою підтверджую те,що я не відмовлюсь від вищевказаного, та належно виконаю всі вказівки та умови організаторів.
Я цілком і повністю усвідомлюю те, що у разі моєї відмови від поїздки через необґрунтовані чинники та причини, мені не буде повернено наданий мною аванс і я не буду мати права ображатись, виказувати своє "Фе" в усній, письмовій та інших формах жестикуляції та лексики на те, що всі інші учасники моєї улюбленої, дружньої компашки хороших людей, будуть відкрито мене називати неконкретною, гнилистою, бомжарою, лошарою, п**здоболкою та іншими притаманними для таких осіб, словами.
І тільки нагла смерть може мене виправдати!!!

Вернуться в «Встречи рейверов»