Страница 1 из 5

Осінні Карпати..

Добавлено: Пн сен 27, 2010 9:33 am
Ростик
Вертаючись до чергової теми про поїздки в Карпати, оголошується поїздка в Яремче, Івано-Франківської обл.
Дата поїздки 15-17 жовтня., приїзд у Яремче 15 в пятницю, відїзд 17 о неділю.
Формат поїздки не такий як завжди, більш окультурений, ну планується принаймі :-D
Зняти на всіх котеджик або номера в котеджику, це все буде вирішуватись в процесі..
Осінь в Карпатах -чудова пора, будемо насолоджуватись карпатськими жовто-червоняво зеленуватими краєвидами, містом Яремче, прогулюватись в горах намагаючись шукати гриби (ну за умови що нам підфартить і буде погодка), ну і , звичайно ж, шашличок і вечірні посиденьки з горілочкою...
Думаю так безшабашно слухати музику і дуріти нам не вдасться, все-таки не Йолдизи, але нічого, ВсеБудеДобре. Хоча поправку на погоду треба враховувати, осінь все ж таки.

Враховуючи нашу мегаорганізованість, рішучість та всегдаготовность до поїздок, повертаємось до вже згаданої в попередніх темах, розписки.

Я, нижчепідписавшийся, цією розпискою підтверджую своє бажання та можливість брати участь у виїзній зустрічі моїх улюблених друзів, і взагалі класних людей, яка відбудеться 15 -17 жовтня 2010 року, в місцевість Карпати, м.Яреме, Івано-Франківської області
Для забезпечення належної організації поїздки, не пізніше 12 днів до запланованої дати поїздки, вношу аванс в розмірі 50% відсотків можливих орієнтованих витрат, у сумі 200 грн.
Додатково, цією розпискою підтверджую те,що я не відмовлюсь від вищевказаного, та належно виконаю всі вказівки та умови організаторів.
Я цілком і повністю усвідомлюю те, що у разі моєї відмови від поїздки через необґрунтовані чинники та причини, мені не буде повернено наданий мною аванс і я не буду мати права ображатись, виказувати своє "Фе" в усній, письмовій та інших формах жестикуляції та лексики на те, що всі інші учасники моєї улюбленої, дружньої компашки хороших людей, будуть відкрито мене називати неконкретним, гнилистим, бомжом, лохом, п**здоболом та іншими "притаманними для таких осіб, словами.
І тільки нагла смерть може мене виправдати!!!
**-обґрунтованими вважаються причини, які підпадають під визначення форс-мажору у відповідності до законодавства неньки України, також обґрунтованими вважається: прихід кінця світу, захоплення Землі інопланетними расами, та інші подібні катаклізми... наявність хвороби підтверджується копією довідки лікаря, неплатоспроможність має бути підтверджена мінімум 2-ма свідками з тої ж таки дружньо компанії.
***-організатори в свою чергу зобовязуються належно повідомляти про зміни в інформації щодо якої я підписався, а також до умов та правил подорожі, якщо зміни суттєво вливають на можливість моєї поїздки в цілому, то причини моєї відмови будуть розглянуті в індивідуальному порядку...
Той, хто нижче підтвердить свою згоду та буде внесено в список, прирівнюється до того, хто власноручно розписався в розписці.
Список осіб, що хочуть відпочинку:
1. Ростік
2. Оля
3. Ігор
4. Стас
5.Лена
6. Радіорейвер
7. Алек
8. Ваня
...
Список буде формуватись по мірі надходження заявок.
Ваші зауваження та пропозиції.Чекаю!

Re: Осінні Карпати..

Добавлено: Пн сен 27, 2010 10:19 am
Riddle
Розписуюсь!!
Пропоную на цьому тижні піти за квитками, наприклад у п'ятницю.
Можу взяти на себе відповідальність за збір авансу, якщо ніхто не заперечує.

Re: Осінні Карпати..

Добавлено: Пн сен 27, 2010 12:45 pm
ION
Підписуюсь, Погоджуюсь на те, щоб Оля збирала аванс.

Re: Осінні Карпати..

Добавлено: Вт сен 28, 2010 16:13 pm
WAD
ага нова форма....
опять йолдизи....

заиб... ваши карпаті... я пас...

Re: Осінні Карпати..

Добавлено: Вт сен 28, 2010 16:23 pm
intrigantka
Фууу, Вад, как не красиво... и поездка планируется в Яремче :-D

Re: Осінні Карпати..

Добавлено: Вт сен 28, 2010 19:19 pm
ION
WAD писал(а):ага нова форма....
опять йолдизи....

заиб... ваши карпаті... я пас...


За такие слова по губам надаю.


Вертаючись до чергової теми про поїздки в Карпати, оголошується поїздка в Яремче, Івано-Франківської обл.
Дата поїздки 15-17 жовтня., приїзд у Яремче 15 в пятницю, відїзд 17 о неділю.

Re: Осінні Карпати..

Добавлено: Вт сен 28, 2010 20:10 pm
energizer
Это пизнец! А куда ты хочеш??? В Глеваху? Там больница есть специализированая) я заранее пас(( меня с работы не отпустят(( а от с Весны думаю буду откликатся на все поездки по Украине! И буду возить с снобой чудо- прибор камрадовский)!

Re: Осінні Карпати..

Добавлено: Вт сен 28, 2010 21:35 pm
Ростик
Ау,народ,ви де ...

Re: Осінні Карпати..

Добавлено: Ср сен 29, 2010 13:20 pm
ION
нагадую! після завтра йдемо за білетами до І.Франківська

Re: Осінні Карпати..

Добавлено: Ср сен 29, 2010 18:36 pm
Riddle
Ага. У пятницю, 1 жовтня о 19.00 зустрічаємось на південній стороні вокзалу, там де завжди. При собі мати не тільки гроші на квитки, а ще 200 грн у якості предоплати.
Я так розумію що ми точно дізнаємось скільки нас їде вже після того як візьмемо квитки, і в залежності від кількості людей вже будемо підбирати собі хатинку...Чи як?