карпати 2012

Встречи рейверов и единомышленников в Украине

Модераторы: Annihilating Rhythm, Игорь

Ростик
рейвер
Контактная информация:

карпати 2012

Сообщение Ростик » Чт авг 02, 2012 10:46 am

Давненько ми разом нікуди не вибирались..
Якщо і вибирались то невеличкою групою і то не всі разом...
Якось аж сумно, чи то всі дорослішають чи що..., в кожного своє особисте життя, справи..., не знаю насправді причин.. :sad:
Але не треба втрачати того, може іноді дитячо-дурного запалу, з тими жартами, які без нас і один без одного виглядають тупо..., але коли ми разом це весело...
Я згадую всі наші вилазки, в Карпати від 2006 року - це було круто..., звичайно є нюанси, люди міняються, уподобання міняються, але блін!!!
скоро старість з такими темпами!!!

Курча! не охота перетворюватись в старого пердуна, який задумується де то де сьо, куди поїхати відпочивати, робота.., а на якісь теми типу виїзд кудись там в гори , от так, по дитячому - навіть не думає серйозно..

Спогади, бо реально, сльоза навертається згадуючи минулі моменти і порівнюючи з сьогоденням...((
Все таки Ви в мене друзі, кожен по своєму різні, і я вас дуже люблю!!!!!!!! і як не дивно - скучаю, хоч і рідко бачу щоб звикнути..

..Не будемо дивитись в минуле, а глянемо сьогодення в очі! Так як літо доходить вже до кінця, останній місяць літа..., пропоную кудись вирватись!!!
Літо, поки воно є , треба його максимум використати!!! хтось вже відпочивав, хтось ще ні, у когось відпочинок асоціюється з морем в когось з просто з відпочинком а в когось з пивом!!
Отже, підсумовуючи купу вищевикладених букв пропоную рванути в Карпати на день незалежності і супутні вихідні , а саме 24-27 серпня!!!
Як варіант - можемо просто поїхати на поляну імені Джа - там класно, до магазину недалеко і до сауни і природа..!!!! і провалятись там пару днів насолоджуючись природою і спілкуванням один з одним!!
або рванути в похід, нескладний лайтовий і цікавий - а саме Чорногірським озерами!!! можуть йти навіть початківці..
там ансправді красиво, самі високогірні озера карпат і едельвейси..., ті самі рюкзаки, палатки і легенька дорога, яка де не де чергується трішки спусками та підйомами - але там реально гарно!!!!
От тема про те, там і ссилки на фото:
http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic. ... 0123#30123
http://extreme.lviv.ua/gallery/thumbnails.php?album=254
Не пожалієте, саме я за цей варіант!!!

ну що ж не будьте пасивними!!
Ігор - чуваче, тебе дуже люблю і знаю, що буде можливість ти мене підтримаєш і вирвишся!!!
ОкейКо - ти пупсику взагалі забув мабуть коли зі мною чи з вищезгаданим чуваком обнімався в Карпатах, не будь байдужим, приєднуйся, всіх грошей не заробиш!! можеш і собачку з собою взяти, так як ти романтична натура - тобі гори, тишина і краєвиди - будуть в самий раз!! згадай. як ми зустрічали сонце!! ..
Оля - ну я звичайно повторюсь, но також, як не дивно, люблю і скучаю!! Приєднюйся, и ж хочеш, може не усвідомлюєш ще, но дужеее хочеш, чесно , повір, бо підсвідомість знає, що сподобається!!!
Женя - забув коли з тобою колись вибирався, скучив, скучив за твоєм крехтанням, воно ж таке миле, як без нього!! згадай як ти на Йолдизи приперся зі спінінгами і чумайданом на колесах!!! і казав "хочу електро")) Знаю що у тебе вже плани, але все ж таки..
Саша він же Радіопірат - крутись як хочеш, спали радіо, но вирвись, твого музончика, євроденсу , історій про види роландів і лампові підсилювачі вже не вистачає, а ще не вистачає твої "доброти душевної" до президента його команди і урок))) а так як ти в себе горілочку втирав, ммммм, ех!!
Ваня - мусиш!! ти це знаєш, навіть не обговорюється!! мало того, ти ще маєш всіх за яйця взяти і змусити приїхати!!!!
Катя - ех.., розумію що появлятись і тішити своєю присутністю, посмішкою і кольором волосся всіх присутніх раз в два роки - це круто, але блін, забий, здивуй всіх і поїдь з нами!!! Всіх грошей не заробиш, а на вихідні в Києві протратиш ще більше, тому економніше буде свалити кудись з міста, з нами наприклад!! згадай як це класно!!!точити стріли, дивитись на зорі, зустрічати сонце, слухати храп Вада, мммм, згадай, як на полянці сиділа і слухала по телефону що в Маріни є сірєньовий а вона хоче чорний...
Вад - ох Вад, купа тексту в темах а ти нікуди так не вибираєшся!! я за тобою скучив і тебе люблю!!! старайся, збирайся!!!Згадай пиво корона 1.3 л в магазинчику, полянка, ммм. Тебе не вистачає, хтоб що не говорив!!!!
Стас - та забий ти на ті подорожі європою, дай нехай друзі потішаться твоєю присутністю!!!!!
Последний раз редактировалось Ростик Чт авг 02, 2012 13:56 pm, всего редактировалось 1 раз.
Ravers united!!!

ION
Site Admin
Контактная информация:

Re: карпати 2012

Сообщение ION » Чт авг 02, 2012 13:06 pm

Крик душі Ростика! Коли вже він так пише, то відмовити не можливо!!!!!!!!!!
Підтримую! Хочу все згадати, хочу всіх бачити! Останнім часом ми розпорошилися, але теж скучив за усіма і такою рідною компанією!!!! :x
RAVE ДВИЖЕНИЕ В УКРАИНЕ
-----------------------------------------------------------
Оцифровка видео кассет (VHS, VHS-c, MiniDV) в Киеве. http://vhs-dvd.org.ua |
FREE RAVE DVD - http://ravevideo.org.ua

Радиорэйвер
Raver

Сообщение Радиорэйвер » Пт авг 03, 2012 16:19 pm

Радіо вже спалювати не треба :smile: ! Я домовився з напарником , він підмінить мене. Десь місяць тому переглядав усі теми, фото та відео про наші подорожі до Карпат. Така ностальгія охопила, які то були чудові часи, хочу, щоб такі подорожі відбувалися якумога частіше. І щоб знов зібралися усі-усі-усі. ;-)
Передатчику пiрата ламповымЪ надлежитъ быть, а синтезаторъ должонъ быть RolandЪ! Грувбоксъ всъму голова! VST фтопку!

WAD
Raver

Сообщение WAD » Вс авг 05, 2012 11:12 am

нада 18го на хардкор сначала сходить, а потом решать с датой... ;-)
чем больше народу тем лучше ))
будем стараться...

давайте дату так подбирать чтоб побольше народу смогло...

Радиорэйвер
Raver

Сообщение Радиорэйвер » Вс авг 05, 2012 11:24 am

Так даты уже указаны - 24-27 августа. Многие ещё не определились., кому звонил. Женя сказал, что точно не сможет, у него уже другие планы на Независимость и билеты на руках. Ваню забирают на картошку.
Думаю, можно будет нщё и осенью рвануть как в прошлом или позапрошлом году(не помню точно) в Яремче ездили.
Передатчику пiрата ламповымЪ надлежитъ быть, а синтезаторъ должонъ быть RolandЪ! Грувбоксъ всъму голова! VST фтопку!

ION
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение ION » Вс авг 05, 2012 14:55 pm

я поеду на эти даты. Тем более Армин во Львове будет
RAVE ДВИЖЕНИЕ В УКРАИНЕ

Радиорэйвер
Raver

Сообщение Радиорэйвер » Вс авг 05, 2012 17:57 pm

Оле вроде бы тоже не против, но точно ещё не знает. Он кстати тоже интересовался концертом Ван Бюррена .
Оля не против поехать, я ей сегодня позвонил, попросил эту тему почитать.

ЗЫ А когда концерт АВБ состоится? Я на него не пойду, но нужно сориентироваться , кому когда и куда ехать ;-)

Riddle
Рейвер

Сообщение Riddle » Вс авг 05, 2012 20:00 pm

Ростику, дякую за такі слова. Хоч як це не дивно, але я теж нещодавно перечитувала старі теми про поїздки і також відчувала нестримне бажання повернутись у ті часи. Прочитавши тему, зрозуміла, що я не одна така. Отже, ми на одній хвилі і це тішить.
Так, я хочу поїхати і в цьому питанні моя свідомість і підсвідомість перебувають у цілковитій згоді))) Я за похід по Чорногірським озерам, фотографії заворожують.

ION
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение ION » Пн авг 06, 2012 0:26 am

я теж за озера) :o)
RAVE ДВИЖЕНИЕ В УКРАИНЕ

Радиорэйвер
Raver

Сообщение Радиорэйвер » Пн авг 06, 2012 16:45 pm

І я взахваті від озер! Декілька раз фото переглядав. Дуже гарна місцина :smile:

Вернуться в «Встречи рейверов»