встречи не в Киеве

Встречи рейверов и единомышленников в Украине

Модераторы: Annihilating Rhythm, Игорь

Riddle
Рейвер

Re: встречи не в Киеве

Сообщение Riddle » Ср мар 17, 2010 13:51 pm

Не хотелось бы занудствовать, но посмотрите на погоду! До Пасхи осталось не так и много времени. Конечно, может еще резко потеплеть, а может и нет. К тому же в горах снег стоит дольше, так что мы вполне можем обнаружить заснеженную Йолдызы.
Поймите, я ЗА поездку, но ИМХО начало апреля - не лучшее для этого время.

ION
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение ION » Ср мар 17, 2010 14:02 pm

вот и отлично я беру БОРД а Жека лыжи :ympeace: )
RAVE ДВИЖЕНИЕ В УКРАИНЕ
-----------------------------------------------------------
Оцифровка видео кассет (VHS, VHS-c, MiniDV) в Киеве. http://vhs-dvd.org.ua |
FREE RAVE DVD - http://ravevideo.org.ua

Riddle
Рейвер

Сообщение Riddle » Ср мар 17, 2010 14:40 pm

Приятного спуска)))) Может совмеситишь сноубординг с дупорафтингом?

intrigantka
Продвинутый

Сообщение intrigantka » Ср мар 17, 2010 16:06 pm

да и за одно с рейверов в моржей на сноубордах и лыжах с плакатами Тиесто в руках переквалифицироваться :))

Радиорэйвер
Raver

Сообщение Радиорэйвер » Ср мар 17, 2010 17:13 pm

Ну кто в лыжах, кто в сноуборде, а я в такую холодрыгу в Карпаты без скафандра с электроподогревом не сунусь 8-x
Передатчику пiрата ламповымЪ надлежитъ быть, а синтезаторъ должонъ быть RolandЪ! Грувбоксъ всъму голова! VST фтопку!

intrigantka
Продвинутый

Сообщение intrigantka » Ср мар 17, 2010 17:24 pm

о, замечательные составляющие личности компании соберутся, разнообразие эт хорошо :smile:

ION
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение ION » Вт мар 23, 2010 14:31 pm

короче вижу никуда мы не едем.. 10 чел не будет...

Ростік давай тоді планувати на травень, бо всі якісь сонні )))
RAVE ДВИЖЕНИЕ В УКРАИНЕ

Ростик
рейвер
Контактная информация:

Сообщение Ростик » Вт мар 23, 2010 15:47 pm

Просто такі речі потрібно вирішувати тижні за 3..
А весь час слухати до сотаннього незнаю, подивимся -вже надоїло!!
Я хотів поїхати в Карпати, але ходити і доставатись до кожного по 100 раз поїхали, коли той кожен, принаймі раз в 2 дня то їде то не їде...
Так, я хочу зі всіма час провести, але блін, що мені більше всіх то треба????
Чого у нас всі тянуть до останнього, і на питання - відповідають мегатушнотворним "незнаю", або ще гірше, часто міняють свою думку....
Що, важко сказати конкретно так або ні?? Я розумію що тяжко щось наперед, але тому про це повідомляється завчасно, щоб можна було спланувати. Не подобається як зараз в горах - не вопрос, право ваше, сказати відразу ні і все, но не тянути ж до останнього!!!
На рахунок сонності -це точно, жодної організованості чи планування в нас ну просто не можливо((((
Надоїло вже до всіх доставатись по 100 раз за ті поїздки...
Злий що ппц :twisted:

В травні.., можна поїхати в травні, але я особисто візьму згоду (чи не згоду) під розписку з в кожного, і коли той кожен, мені розпишеться що так і здасть бабло (завчасно) -а сам потім почне гнилити фразами "незнаю" - то нічого не врятує його від моєї непереборно злості....
Зразу вибачте за грубість текстовки, але по іншому я не можу нас навчити плануванню і конкретності та організованості..
Розписка буде виглядати, наприклад, наступним чином:

Я, Валера Опанасович, он-же хз хто, цією розпискою підтверджую своє бажання та можливість брати участь у виїзній зустрічі моїх улюблених друзів, і взагалі класних людей, яка відбудеться 1-3 (8-10)травня 2010 року, в місцевість Карпати (Крим, Ібіца, Бора-Бора чи Голопогоскі острови, це все буде зазначено конкретніше).
Для забезпечення належної організації поїздки вношу аванс в розмірі 50% відсотків можливих орієнтованих витрат, у сумі ________ грн (у.е, євро, юанів, драхн і тд і тп)
Додатково, цією розпискою підтверджую те,що я не відмовлюсь від вищевказаного, та належно виконаю всі вказівки та умови організаторів.
Я цілком і повністю усвідомлюю те, що у разі моєї відмови від поїздки через необґрунтовані чинники та причини, мені не буде повернено наданий мною аванс і я не буду мати права ображатись, виказувати своє "Фе" в усній, письмовій та інших формах жестикуляції та лексики на те, що всі інші учасники моєї улюбленої, дружньої компашки хороших людей, будуть відкрито мене називати неконкретним, гнилистим, бомжом, лохом, п**здоболом та іншими "притаманними для таких осіб, словами.
І тільки нагла смерть може мене виправдати!!!
**-обґрунтованими вважаються причини, які підпадають під визначення форс-мажору у відповідності до законодавства неньки України, також обґрунтованими вважається: прихід кінця світу, захоплення Землі інопланетними расами, та інші подібні катаклізми... наявність хвороби підтверджується копією довідки лікаря, неплатоспроможність має бути підтверджена мінімум 2-ма свідками з тої ж таки дружньо компанії.
***-організатори в свою чергу зобовязуються належно повідомляти про зміни в інформації щодо якої я підписався, а також до умов та правил подорожі, якщо зміни суттєво вливають на можливість моєї поїздки в цілому, то причини моєї відмови будуть розглянуті в індивідуальному порядку...
Ravers united!!!

ION
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение ION » Вт мар 23, 2010 16:15 pm

неконкретним, гнилистим, бомжом, лохом, п**здоболом

Оце вже по нашому!! Молодець, згоден з тобою на 100!! В тебе проснувся юрист )))) :lol:
RAVE ДВИЖЕНИЕ В УКРАИНЕ

sireni
Raver

Сообщение sireni » Вт мар 23, 2010 18:50 pm

Ростік ти зе бест організейшн мен!)))Твоє ''тендітно задушевне'' послання думаю зацепило всіх,навіть тих хто і не думав їхати..
I AM RAVER !!!!!!!!

Вернуться в «Встречи рейверов»