Нідерланди, АМСТЕРДАМ

Модераторы: Annihilating Rhythm, Игорь

ole1998
Raver
Контактная информация:

Сообщение ole1998 » Ср окт 17, 2007 16:41 pm

О, пішла жара.. :lol: мені подобається, дякую, друзі, за активність. Ростіку, а де той клуб "Вандерсекс" знаходиться?
чи ссилочку дай, будь-ласка ;)
гігі.. Ігоре, думаю, якщо я тобі пиріжків привезу, хоч яких небудь, то від них полюбому заглючить, бо ми з Голландії ще на 5 днів йдемо в Німеччину, а вже потім додому =)))
подивлюсь, кажуть, там легалізована лише маріхуана (але ми не палимо) і якісь там грибочки галюциногенні.. Але спробую =))))
Ukrainian Ravers Team |www.jumpstyle.com.ua
Изображение

WAD
Raver

Сообщение WAD » Ср окт 17, 2007 17:03 pm

ти й правда їдеш :?:
ОГО!!!
(читать не читав-нема коли сорі)
я думав це як тема про ЇБЇЦУ

ole1998
Raver
Контактная информация:

Сообщение ole1998 » Чт окт 18, 2007 2:39 am

ось завтра вже точно буду знати, йду забирати паспорт :)
але по гууглю вже район червоних ліхтарів і Мелквег видививсяю Доречі, Мелквег (клуб, де буде проходити ADE Armada з Арміном) перекладається як "Чумацький, тобто Молочний, Шлях". Прикольна прога Планета Земля! не потрібно купувати дорогих путівників, в ній все можна своїми очима побачити і у Вікі почитати..
Изображение
ось так виглядає redlights district amsterdam, координати дивіться внизу картинки :wink:
Изображение

ole1998
Raver
Контактная информация:

Сообщение ole1998 » Пн окт 22, 2007 19:15 pm

aaaaa, dryzi, pruvit! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja vge tyt, razom z vamu! :lol: jak klasno v Amsterdami!!!! ce ne peredaqtu slovamu, ce emocii, jaki pru zgadci pro ce misto perepovnuutj i zastavlaut rejversjke serce butusj 4astiwe! Chesno skagy - meni vas tyt dyge ne vusta4alo! mu b taky tyt gylanky grandiozny zykytylu!!!
Ja byv na Armini!!!!! v 3-x krokax vid njogo! Ce byv takuj royruv!!! 4ytj svidomist ne vtra4av vid myzuku i emocij :lol: ja serjozno, po prujizdi rozkagy!
zaraz we v Baden Badeni, tyt z Internetom naprag, dorogo, ale ne mig vtrumatusj, wob napusatu, jak ja za vamu vsima skychuv! :oops: :lol: obnimau, Oleg
Последний раз редактировалось ole1998 Вт окт 30, 2007 17:21 pm, всего редактировалось 1 раз.
Изображение

ION
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение ION » Пн окт 22, 2007 22:14 pm

Олежа Повертайся, та не поспішай, нагуляйся досхочу... Чекаємо тебе і твої враження на відео, фото та усно))
Дуже радий за тебе!!
RAVE ДВИЖЕНИЕ В УКРАИНЕ
-----------------------------------------------------------
Оцифровка видео кассет (VHS, VHS-c, MiniDV) в Киеве. http://vhs-dvd.org.ua |
FREE RAVE DVD - http://ravevideo.org.ua

Ростик
рейвер
Контактная информация:

Сообщение Ростик » Вт окт 23, 2007 8:31 am

Олег, я радий за тебе, за те що ти задоволений і гуляєш по АМСТЕРДАМІ!!!
Нічого, ми з тобою (правда подумки), але нічого!
погуляй за нас всіх разом і за кожного окремо!!!!!
Приємного, прікольного, з масою веселих і позитивних вражень, -проведеного часу!!!! Чекаємо повернення таа розповіді про ці враження !!!! :P
Ravers united!!!

yURa
Магистр
Контактная информация:

Сообщение yURa » Вт окт 23, 2007 20:12 pm

Я тобі по-доброму заздрю =)Сподіваюсь теж колись туди поїхати.Чекаю з нетерпінням фото і розповіді :roll:
dance 4 life

ole1998
Raver
Контактная информация:

Сообщение ole1998 » Вт окт 30, 2007 18:05 pm

Дорогі друзі!
Дякую вам за теплі слова!
Вірю, що ми ще не одного разу побуваємо в Голандії і маю насправді мрію:
щоб ми всією компанією на пару днів разом приїхали в Амстердам! :)
а щоб мрія стала більш реалістичною, викладую фото з розповіддю про подорож вуличками і каналами Амстердаму.
Якщо технічно можливо, то фото буде багатенько, я думаю, буде цікаво, якщо ні - то перенесемо кудись в інше місце.
Отже, влаштовуйтесь зручніше - подорож розпочинається :lol:

Изображение
Підлітаємо до Амстердаму
Зверніть увагу на те, як виблискують в сонячних променях канали. І скільки зелені навкруги! Правий Ігор, коли сказав, що на гуглі вся Голандія - це суцільний зелений килим!

В аеропорту на всіх екранах вас зразу вітає реклама Amsterdam Dance Event - наймасштабнішої вечірки, що продовжується у 60 клубах Амстердаму напротязі 3 ночей! Армін, Пол, Тієсто... і ще сотні діджеїв збирають клубну публіку з усієї Європи.
Изображение

А ось аеропорт Схіпхол, дуже привітний, знаходиться в 15 км від центра міста.
До центра Амстердама від нього можна доїхати за 20 хв на поїзді (Є 3.60)
Изображение

Зразу за Центральним залізнодорожним вокзал Station Centraal нас зустрічає затока Ей.
Зверніть увагу, який гарний кораблик стоїть вдалині. І він там не один!
Изображение

Як ви думаєте, що це за чарівний замок?
Изображение

Королівський палац? Собор? Опера? - Ні! Це і є ж/д вокзал Амстердаму Station Centraal

Звідси починається наша подорож по Амстердаму. Головна вулиця Damrak, як наш Хрещатик, починається саме від вокзалу і широким проспектом пролягає до площі Dam.
Що таке Dam? Чи то там damи, чи там дають, насправді ніхто не знає, хоча історики кажуть, що назва пішла від слова "дамба". Що ж, доведеться їм повірити, хоча ніякої дамби я на площі не бачив :lol:
Изображение

Але ми не будемо затримуватись на Damrak, тому що тут місце для туристів: море магазинчиків, шум і гам, а нам же хочеться побачити справжній Амстердам. Тому ми звертаємо вправо, проходимо пару кварталів і опиняємось у самому старовинному серці міста - в районі Jordaan.

Изображение

Ось так виглядає справжній Амстердам: канали, які перемежовані вуличками з одностороннім рухом, по бруківці яких їздять презентабельного вигляду дамочки, на берегах каналів на якорі стоять баржі і човники, в яких літом люди живуть, розводять сади або просто відпочивають. Цей район дуже затишний. Після центральної вулиці потрапляєш ніби в інше місто. Хоча, якщо ви хочете посидіти у кафе, то місце знайти буде тяжко, тому що в п"ятничний робочий день вони були всі зачинені.
Изображение

якщо вам сподобалось, то продовження буде... :wink:
Изображение

ole1998
Raver
Контактная информация:

Сообщение ole1998 » Ср окт 31, 2007 9:39 am

а ось площа Leidseplein, яка є одним з двух культурних центрів Амстердаму. На площі збираються вуличні артисти, ремесленики, які роблять з дроту маленькі копії велосипедів, сидять п"ють в багатьох кафешках каву або пиво, а вночі площа перетворюється в багатолюдний натовп, які приходять на вечірки в Melkweg чи в театр.
Изображение

Melkweg - раніше культурний центр був молочною фабрикою, тому і перекладається як "Молочний шлях". Потім фабрику закрили і переобладнали під танцполи, кафе і ресторан, кінотеатр, фотоекспозицію та театр. Отже, тут можна знайти розваги та відпочинок на будь-який смак. Звичайно ж, мене "Молочний шлях" манив вечіркою Armada та Flamingo на 2-х танцполах, де Армін в ту ніч став TOP DJ #1 :lol:
Изображение

А тепер перейдемо до теми, яка всім цікава: Амстердам - місто лояльності де легких наркотиків, вільного (за гроші) кохання та галюциногенних грибочків =)) хочу вас порадувати - все це дійсно є.
Магазинчик Magic Mushroom - Psychedelic Smartshop
Изображение

В цьому магазинчику продається все для "вільного польоту": від травки та грибочків, до кислотного кольору одягу та дисків з псі-трансом, який, граючи всередині, і без того створює запаморочливу атмосферу.

Навпроти знаходиться магазин Cyberdog з одягом для рейвів. Досить прикольні штучки, хоча необхідно вибирати собі на смак. Нам, однозначно, такого магазину в Києві не вистачає.
Изображение

А ось "розумний магазинчик" покультурніше.

Изображение
Якщо пригледітись, то у вітрині видно різні баночки з грибами. Біля кожної з них міститься табличка зі шкалою такого типу:
візуальні ефекти
аудіогалюцинації
ментальна сила
глибина занурення
тривалість ефекту

і відповідно навпроти кожного параметру величина. Так що кожен може підібрати собі "програму польоту" по настрою :lol: Для ентузіастів-ботаніків продаються growkit'и з інструкцією, як вдома самому вирощувати гриби.
Нажаль чи нащастя, я захоплююсь польотами наяву, тому не можу поділитись власним досвіду вживання амстердамських грибочків :)
:arrow:
З маріхуаною і гашишем теж все в порядку: запахи біля магазинчиків та спеціальних Coffee Shop такі, що голова крутиться. Недарма в багатьох з них набирають персонал, тому що працювати там, напевно, в здоровому розумі довго не доводиться.
Хочете відвідати садочок з коноплею? - будь-ласка, ласкаво просимо!
Изображение

Ростіку, бар WonderSex я так і не знайшов :lol: але Wonder Bar спеціально для тебе сфотографував!
Футболку мені там не дали =))) тому приїдемо наступного разу шукати разом :lol:
Изображение
Напис говорить:
"Дивний бар
Фантастичне місце для того щоб поїсти і випити
Дружнє місце для паління щоб насолоджуватись своєю травою
Туристи і відвідувачі завжди запрошуються насолодитись власним гашишем і маріхуаною"

Ось так ось відверто та гостинно запрошують в амстердамські кав"ярні.
Изображение

ole1998
Raver
Контактная информация:

Сообщение ole1998 » Ср окт 31, 2007 10:38 am

Одначе, досить рекламувати ментальні вольності Амстердаму, переходимо в район "Червоних ліхтарів"

Изображение

В районі строго настрого заборонено фотографувати, за цим слідкують як самі дівчата, так і сутенери.
Як тільки бачать фотоапарат - зразу починають кричати.
Тому хоч одну фотку, але зробив. Ще є відео на телефон, якщо буде щось видно, то викладу і ссилочку дам тут.
Також певну уяву про заклади району можна скласти, відвідавши сайт одного з них. На дівчат не дивіться - вони там страшні :lol: Але у скляних вітринах такі є навіть нічо :oops:
http://www.janot.com
Зверніть увагу - над вітринами горять червоні трубки. Це і є сучасні "червоні ліхтарі". Від їх світла вулиця дійсно вночі стає червоною. Скляна вітрина, вона ж є і дверима, відділяє покупців (перехожих) від продавців (дівчат та трансвеститів). Якщо цікаві ціни, то Є 50 за 20 хв. Можна торгуватись, але це як кому пощастить. Чесно кажучи, небагатьох бачив, щоб зразу заходили. Бачив як парочка зі щасливими очима виходили, але частіше спосерігається
картина: підходять, невеличкий діалог, посміхаються один одному і люди розвертаються і уходять. Тому ажіотажу якогось я не бачив. Подивитись - так, а скористатись - не дуже =)
Хочу сказати, що в районі себе почуваєш досить спокійно. Тут, як нігде в іншому районі, відчувається порядок і якийсь трепет. Хоча наркоторговці трохи дістають. В них на лобі написано - купи в мене кокс чи гер. Я таких посилав "пийте краще водку", на що відповідали "аааа, русіш..." і відвалювали.

А тепер відправляємось в культурні місця Північної Венеції, як ще називають Амстердам. Про місто говорять: "В Амстердамі мостів більше ніж в Парижі, а каналів більше ніж у Венеції. Охоче в це вірю.
Моє улюблене фото - Waterlooplein, звідки відправляються екскурсійні човники і де розташовані милі вуличні базарчики з різним непотребом :lol: Ряд базарчиків закінчується будинком чудернацького Рембрандта.
Изображение

А ось пивоварня Heineken. Вічуваю, як серце частіше забилось у любителів пива :)
Изображение

На задньому плані NEMO - музей науки та технологій.
В нього варто сходити хоч на пів дня, тому що від задоволення пищать не лише діти, а і дорослі.
Изображение

Морську тематику продовжує каравелла, що знаходиться біля музею і яка нагадує кадри з фільму "Пірати Карибського моря"...
Изображение

... і старовинний порт, що манить своїми горизонтами і небом, яке відбивається на морській поверхні.
Изображение

і як же без справжніх голандських сирів?!
Изображение

а найсмачнішу каву-латте зі свіжого коров"ячого молока можна випити на площі Новий Ринок в кав"ярні Latea.
Смачного!
Изображение

Ще можна багато багато чого розповідати про Амстердам і я думаю, що розповідь продовжиться.

Изображение
З берегів затоки Ей, яка чекає на наш наступний візит, Олег :wink:
Изображение

Вернуться в «галерея»